Ново видео објави Мисајловски: Зоран, колку се два плус два

 Breaking News

Ново видео објави Мисајловски: Зоран, колку се два плус два

Ново видео објави Мисајловски: Зоран, колку се два плус два
June 27
20:59 2020

Носитеот Владо Мисајловски објави нов видео спот на својата фејсбук страница. Видеото е со наслов: Заев падна на испитот, во видеото ученик одговара пред наставничката, во продолжение погледнете ги прашањата и одговорите, видео:

Related Articles