Мухамед Зекири: Гладна кокошка просо сонува

 Breaking News

Мухамед Зекири: Гладна кокошка просо сонува

Мухамед Зекири: Гладна кокошка просо сонува
July 29
19:45 2020

Денеска, Мухамед Зекири, Потпретседателот на СДСМ, откако весникот Коха објави дека веќе е договорена koaлиција меѓу Зоран Заев, Али Ахмети, Билал Касами и Мендух Тачи, на Фејсбук напиша дека гладна кокошка, просо сонува. Во продолжение неговиот статус:

Related Articles