Министерот Филипче со порака до Мицкоски: Многу смешни се

 Breaking News

Министерот Филипче со порака до Мицкоски: Многу смешни се

Министерот Филипче со порака до Мицкоски: Многу смешни се
August 15
12:46 2019

Денес преку фејсбук статус министерот за здравство, Венко Филипче упати порака до лидерот на опозицијата, Христијан Мицкоски. Пораката беше напишана на фејсбук страницата на министерот за здравство, каде за нешто повеќе од еден час успеа да собере нешто над 200 лајкови и 7 коментари, како и 8 шерови. Погледнете ја во продолжение:

Related Articles