Еве на кого личи Лила Филиповска, сподели фотографија од родителите

 Breaking News

Еве на кого личи Лила Филиповска, сподели фотографија од родителите

Еве на кого личи Лила Филиповска, сподели фотографија од родителите
June 15
09:30 2020

Водителката која што сите ја гледаме на малите екрани, Лила Филиповска важи за една од најатр активните жени од јавниот свет во земјава. Овојпат таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија од нејзините родителите. Спомени, мама и тато, напиша водителката, а на кого повеќе ви личи, проценете сами. Фото:

Related Articles