Дрон видео: Еве колку народ имаше на Цеца на Пиво Фест во Прилеп

 Breaking News

Дрон видео: Еве колку народ имаше на Цеца на Пиво Фест во Прилеп

Дрон видео: Еве колку народ имаше на Цеца на Пиво Фест во Прилеп
July 20
10:26 2019

Дрон видео од настапот на Светлана Цеца Ражнатовиќ во Прилеп на Пиво Фест 2019 година. Како за крај атмосферата на „Пиво Фест” 2019 ја заокружи познатата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ. Погледнете го видеото во продолжение:

Related Articles