Дневен хороскоп – Разочарување и неуспех за еден хороскопски знак

 Breaking News

Дневен хороскоп – Разочарување и неуспех за еден хороскопски знак

Дневен хороскоп – Разочарување и неуспех за еден хороскопски знак
June 05
23:25 2019

ОВЕН Работа: Доколку се занимавате со приватна работа, очекувајте дека денот ќе ви биде успешен и дека финансиите ќе ви одат на подобро. Љубов: Повремено се сомневате во своите емоции кон саканата личност и имате впечаток дека вашата врска е во криза. Здравје: Проблеми со стомакот.

БИК Работа: Ве очекува работно патување на кое нема да бидете претерано задоволни. Љубов: Ново познанство во вас буди несигурност, понекогаш се чувствувате како да имате недостаток на самодоверба, а ни самите не знаете зошто. Здравје: Водете сметка околу синусите.

БЛИЗНАЦИ Работа: Немате недостаток на пари колку што имате недостаток на идеи. Останувате на својата работа која моментално ја имате без оглед каква е. Љубов: Ве привлекува некоја помлада личност. Исклучителната енергија која ја имате ви влева надеж дека може да очекувате дека во следниот период ќе се случи нешто посебно. Здравје: Занимавајте се со физичка активност.

PАK Работа: Доаѓате до мала заработка. Не е тоа што сте очекувале, а тоа во вас буди одредено незадоволство. Љубпов: Имате впечаток дека вашата врска не оди во правец во кој сте се надевале дека ќе оди. Здравје: Проблеми со штитната жлезда.

ЛАВ Работа: Можен е пад на концентрацијата и некои грешки кои ќе вие ќе ги направите на пова поле. Љубов: Немојте да претерувате со своите реакции. Наклонети сте кон караници и не ви е лесно да ја смирите ситуацијата. Здравје: Вртоглавица.

ДЕВИЦА Работа: Имате некои идеи за нова работа, но како да немате доволно енергија сега да ги спроведете во дело. Љубов: Ви се допаѓа една многу стравствена личност со која сте оствариле посебна врста на емотивен однос. Здравје: Водете сметка околу циркулацијата.

ВАГА Работа: Не сте сигурни кој потег би требало да го повлечете на работното поле за да ги решите проблемите кои ве оптоваруваат. Љубов: Ве очекува опуштена комуникација со емотивниот партнер. Здравје: Солидно.

ШКОРПИЈА Работа: Напредувањето на работа кое го посакувате ќе се одложи малку. Љубов: Иако ви делува дека саканата личност сака се со вас, одеднаш се повлекува, а вие не знаете зошто. Здравје: Забите ви се чувствителни.

СТРЕЛЕЦ Работа: Можно е да ве очекуваат нови изненадување на полето работа, околностите се менуваат многу неочекувано. Љубов: Не сакате да влегувате во нова врска. Слободата ви одговора, уживате со пријателите и задоволни сте. Здравје: Добро се чувствувате.

ЈАРЕЦ Работа: Опкружувањето не ви е наклонето и имате многу непријатели на работа. Денеска ќе имате малку непријатности. Љубов: Можно е со саканата личност да имате компликации и дека односот ќе ви биде отежнат. Здравје: Чувствителност во коските.

ВОДОЛИЈА Работа: Може да имате среќа при решавање на проблемите кои на ова поле ги имате од порано. Љубов: Ви се допаѓа личност со која имате пријателски однос. Не ви е лесно отворено да и ги покажете чувствата. Здравје: Можна слаба циркулација.

РИБИ Работа: Пред вас се среќни околности во кои добро ќе се снајдете. Работната атмосфера ви оди од рака. Љубов: Лесно би можеле да се впуштите во нова врска. Подготвени сте на полето љубов малку да експериментирате. Здравје: Занимавајте се со спорт.

Коментари

Њуз24 се оградува од коментарите на содржините

Related Articles