Детали: Ден Дончев пуштен од полициската станица, јавува Канал5

 Breaking News

Детали: Ден Дончев пуштен од полициската станица, јавува Канал5

Детали: Ден Дончев пуштен од полициската станица, јавува Канал5
June 26
16:58 2020

Како што јавува Канал5, Екс директорот на Фондот за здравство, Ден Дончев попладнево бил поканет да даде исказ во Полициската станица Карпош. По исказот, околу 16 часот и триесет минути Дончев си заминал дома. Пред Полициската станица Карпош е Михајло Видимлиски. Погледнете го прилогот на Канал5 во продолжение, каде имаше и директно вклучување во вестите:

Related Articles