ВИДЕО: Студентка решила со несекојдневен шорц да влезе во автобус, еве како реагираа патниците

 Breaking News

ВИДЕО: Студентка решила со несекојдневен шорц да влезе во автобус, еве како реагираа патниците

ВИДЕО: Студентка решила со несекојдневен шорц да влезе во автобус, еве како реагираа патниците
June 19
15:54 2019

На друштвените мрежи се појави едно навистина забавно видео, кое до солзи ги насмеа сите. На видеото е прикажана девојка во градски превоз, која изгледа многу пати доживеала непpистојни движења и гледања од мажите во јавен превоз, па одлучила да облече шорц со боцки. Погледнете што се случи кога патник се доближи до шорцот:

Related Articles