ВИДЕО: Путин си лизгаше слободно во хокеј салата, но одеднаш се префрли на црвениот тепих

 Breaking News

ВИДЕО: Путин си лизгаше слободно во хокеј салата, но одеднаш се префрли на црвениот тепих

ВИДЕО: Путин си лизгаше слободно во хокеј салата, но одеднаш се префрли на црвениот тепих
May 12
17:05 2019

Мало невнимание на рускиот претседател Владимир Путин и неговото обезбедување предизвика забава за руската и светската публика. За време на победничкиот поздрав на хокеарскиот меч кој се одигра во Сочи меѓу руските ѕвезди од НХЛ лигата и тие што играат во руското првенство се случи инцидент кој беше пренесуван во живо. Путин се спружи на земја откако не виде дека влегува во зоната од хокеј салата каде што беше распослан црвениот тепих.

Коментари

Њуз24 се оградува од коментарите на содржините

Related Articles