ВИДЕО: Премиерот Заев го бакна убавото македонското знаме

 Breaking News

ВИДЕО: Премиерот Заев го бакна убавото македонското знаме

ВИДЕО: Премиерот Заев го бакна убавото македонското знаме
December 07
19:27 2019

Ова наше убаво црвено-жолто, македонско знаме се вееше рамо до рамо со знамињата на другите 29 земји членки на НАТО! Бидете горди, успеавме! На прав пат сме и од овој пат веќе не мрдаме. – Ова на својата фејсбук страница го напиша премиерот Зоран Заев, каде објави и кратко видео со пораката но и како го бакнува убавото македонско знаме, погледнете го видео записот во продолжение:

Related Articles