ВИДЕО: Моќен настап на Тамара, погледнете дел од пробата пред Евровизија

 Breaking News

ВИДЕО: Моќен настап на Тамара, погледнете дел од пробата пред Евровизија

ВИДЕО: Моќен настап на Тамара, погледнете дел од пробата пред Евровизија
May 07
17:33 2019

Веќе е објавено видео од пробата на евровизискиот настап на нашата преставничка. Погледнете ја Тамара Тодевска и дел од тоа како ќе изгледа на Евровизија 2019 година во Тел Авив. Видеото е од пробата во продолжение:

Related Articles