ВИДЕО: Македонски пратеник со џип ја погоди металната ограда од Собранието

 Breaking News

ВИДЕО: Македонски пратеник со џип ја погоди металната ограда од Собранието

ВИДЕО: Македонски пратеник со џип ја погоди металната ограда од Собранието
August 20
18:07 2020

Видео од паркингот во македонското Собрание, каде пратеник со џип ја погоди металната ограда на излез од Собранието. На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како новиот пратеник Арбен Зибери, инаку внук на Насер Зибери кој беше кандидат на ДУИ за премиер, ја зафати металната рампа при излез од Собранието, а видеото се прошири на социјалните мрежи, едно од видеата објави и новинарот Фуркан, во продолжение погледнете, видео:

Related Articles