Видео кое ќе ве наежи, Ако умpaм ил 3агинaм сред Америка

 Breaking News

Видео кое ќе ве наежи, Ако умpaм ил 3агинaм сред Америка

Видео кое ќе ве наежи, Ако умpaм ил 3агинaм сред Америка
May 19
20:57 2021

На социјалните мрежи денес е објавена снимка од улични изведувачи во Њу Орлеанс кои ја свират „Ако умpaм ил 3агинам“ од Јонче Христовски. Уживајте во песната која ќе ве наежи, видео во продолжение:

Related Articles