ВИДЕО: Катица Јанева излезе од затвор со качулка на глава и зимска јакна, полицајци ја спроведоа до станот

 Breaking News

ВИДЕО: Катица Јанева излезе од затвор со качулка на глава и зимска јакна, полицајци ја спроведоа до станот

ВИДЕО: Катица Јанева излезе од затвор со качулка на глава и зимска јакна, полицајци ја спроведоа до станот
November 19
19:00 2019

Прикриена и со качулка на главата, поранешната шефица на СЈО, Катица Јанева, денеска беше изнесена од затвор за да оди во куќен притво. Јанева молчеше пред новинарските прашања, дали се чувствува виновна и каква и е здравствената состојба. Сега, таа ќе биде во домашен притвор во станот на синот Лазар. За потсетување, Апелација денеска ја прифати нејзината жалба. Погледнете го видеото од Сител телевизија во продолжение:

Related Articles