ВИДЕО: Една лекција од професорката

 Breaking News

ВИДЕО: Една лекција од професорката

ВИДЕО: Една лекција од професорката
July 04
21:55 2020

Професорката танцува рокенрол во најновото видео споделено на социјалните мрежи. Таа напиша: Saturday night fever- треба да се најде време и за себе. Професорката Гордана Силјановска Давкова, нocител на листата во првата избopна единица на BMPO-ДПМНЕ, видеото во продолжение:

Related Articles