ВИДЕО: Дожд и поплави и во грчка, најмногу во омилените летувалишта на Халкидики, Пефкохори, Никити, Калитеа, Неи Пори, Нес Мармара и уште неколку места

 Breaking News

ВИДЕО: Дожд и поплави и во грчка, најмногу во омилените летувалишта на Халкидики, Пефкохори, Никити, Калитеа, Неи Пори, Нес Мармара и уште неколку места

ВИДЕО: Дожд и поплави и во грчка, најмногу во омилените летувалишта на Халкидики, Пефкохори, Никити, Калитеа, Неи Пори, Нес Мармара и уште неколку места
July 11
07:56 2019

Видео кое покажува силата на невремето во Грција. Неколку од омилениите локаци за летување на Македонците во Грција вечерва беа погодени од силно невреме. Според фотографии и видеа објавени на социјалните мрежи невреме ги погодило Нес Мармара, Пефкохори, Неи Пори, Никити, Калитеа и уште неколку места. Погледнете го во продолжение видеото објавено на социјалните мрежи:

Коментари

Њуз24 се оградува од коментарите на содржините

Related Articles