Боки 13 до сопругата на Орце Камчев: Памтите дека ми правевте посебни вечери

 Breaking News

Боки 13 до сопругата на Орце Камчев: Памтите дека ми правевте посебни вечери

Боки 13 до сопругата на Орце Камчев: Памтите дека ми правевте посебни вечери
December 10
13:03 2019

Македонскиот шоумен и сопственик на 1Тв. Бојан Јовановски познат како Боки13, кој е првоосомничен за случајот Рекет, денеска во судница ја испрашува сопругата на Орце Камчев.

Преќутувам и толерирам за да не дојде до сцена, ама вие двајца си правите муабет наместо испитување, ги опомена судијката Васка Николовска.

Јовановски ја праша Камчева какви биле нивните средби. Гледам поменњето ве држи, кажете, дали се сеќавате на вечерите во вашата велелепна палата, ја праша Боки Камчевска.

Напомена и дека подготвувала посебни вечери за него. Судењето е во тек.

Related Articles