ФОТО: Карлеуша не е повеќе русокоса, таа е со нов имиџ кој чини голема сума на паpи

 Breaking News

ФОТО: Карлеуша не е повеќе русокоса, таа е со нов имиџ кој чини голема сума на паpи

ФОТО: Карлеуша не е повеќе русокоса, таа е со нов имиџ кој чини голема сума на паpи
September 25
20:34 2019

Јелена Карлеуша е позната по тоа дека се фали со скапоцената облека, а сега се појави на снимање со нов имиџ. Пејачката облекла бело одело, наместо руса коса сега има розева, а српските таблоиди шпекулираат дека пејачката розевата перика ја платила многу скапо. Она што со сигурност може да се знае е дека брендираниот ремен го платила повеќе од оделото и тоа 455 евра, пишуваат српските медиуми. Фото:

Related Articles