Жените го обожаваа, а сега не би го препознале – вака изгледа денес Дилан од „Беверли Хилс“

 Breaking News

Жените го обожаваа, а сега не би го препознале – вака изгледа денес Дилан од „Беверли Хилс“

Жените го обожаваа, а сега не би го препознале – вака изгледа денес Дилан од „Беверли Хилс“
October 13
22:09 2017

Лук Пери, актерот познат пред сѐ по улогата на заводникот Дилан од легендарната тинејџерска серија „Беверли Хилс 2010“, денес слави 51. година, а оние кои не го виделе долго сигурно прилично ќе се изненадат од неговиот сегашен изглед.


Во серијата се појави пред 27 години и експресно стана еден од омилените јунаци.

Годините минуваа, а неговиот имиџ е сега сосема поинаков, но многу жени ќе се согласат дека и сега, во шестата деценија има убавина и шарм на зрел маж.

Related Articles