Запалакал: Аца Лукас ја отворил душата во врска со нападот врз Соња

 Breaking News

Запалакал: Аца Лукас ја отворил душата во врска со нападот врз Соња

Запалакал: Аца Лукас ја отворил душата во врска со нападот врз Соња
September 09
18:31 2017

Иако пејачот тврдеше дека не го направил тоа, сепак тој потпиша изјава во која стои дека и ја загрозил безбедноста и физички ја нападнал.

По скандалот, Лукас првото ТВ интервју го даде за „Блиц“ во кое зборува за тоа што се случило, а до инцидентот дошло бидејќи Соња фрлила шоља за кафе кон него.

Во интервјуто пејачот не можеше да ги скрие емоциите, па дури и заплаче пред камерите.

Видеото од интервјутот погледнете го овде.

Related Articles