ВО ЖИВО од прес конференцијата на претседателот Иванов (ВИДЕО)

 Breaking News

ВО ЖИВО од прес конференцијата на претседателот Иванов (ВИДЕО)

ВО ЖИВО од прес конференцијата на претседателот Иванов (ВИДЕО)
November 28
18:19 2017

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, денеска ќе се обрати до граѓаните на Република Македонија.

Како што информираат од Кабинетот на Иванов, тој ќе се обрати во 19:15 часот.

Related Articles