Вирално: Меланија сакала да ги истакне градите, па покажала повеќе

 Breaking News

Вирално: Меланија сакала да ги истакне градите, па покажала повеќе

Вирално: Меланија сакала да ги истакне градите, па покажала повеќе
October 08
13:36 2017

Го сруши интернетот – Меланија сакала да ги истакне градите, па покажала повеќе…

Меланија Трамп привлекла огромно внимание на друштвените мрежи.

Светските медиуми пишуваат за нејзината модна комбинација, односно за видливите брадавици.

Традиционалниот фламенко стил на првата дама воодушеви многу луѓе, но некои сметаат дека малку претерала.

Делува дека таа сакала да ги истакне градите и во тоа целосно успеала.

Погледнете го видеото:

Related Articles