Вака Ким Кардашијан докажа дека се уште го има најголемиот задник во светот (ВИДЕО)

 Breaking News

Вака Ким Кардашијан докажа дека се уште го има најголемиот задник во светот (ВИДЕО)

Вака Ким Кардашијан докажа дека се уште го има најголемиот задник во светот (ВИДЕО)
August 19
15:59 2016

Ким по пораѓањето драстично ослабела, дури 30 килограми, сите фанови на Кардашијан се загрижени дека поради тоа ќе се намали задникот на американската старлета, но Ким сега на сите им покажа дека задницата и натаму и е голема како и претходно, ако не и поголема.

Ким Кардаршијан во провокативно домашна атмосфера со две последователни видеа им ја затвори устата на сите кои мислат дека нејзиниот задник се намалил.

Related Articles