УРНЕБЕСНО ВИДЕО: БАБА ВМРОВКА VS БАБА СДСМОВКА

 Breaking News

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: БАБА ВМРОВКА VS БАБА СДСМОВКА

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: БАБА ВМРОВКА VS БАБА СДСМОВКА
October 03
20:28 2016

За тоа колку длабоко е влезена политиката во општеството, доказ е ова видео.

Две баби, една вмровка, другата сдсмовка, бистрат политика во утринската програма “Здраво Македонијо” на Канал 5 Телевизија.

Погледнете го видеото кое ќе ве насмее како ништо друго денес:

Related Articles