Украинска лекарка починала и се разбудила во мртовечница: Го шокираше светот со нејзините визии за пеколот (ВИДЕО)

 Breaking News

Украинска лекарка починала и се разбудила во мртовечница: Го шокираше светот со нејзините визии за пеколот (ВИДЕО)

Украинска лекарка починала и се разбудила во мртовечница: Го шокираше светот со нејзините визии за пеколот (ВИДЕО)
November 18
23:12 2017

Татјана Анисимова Бјелоус, украинска лекарка која на 65 години старост починала во операциона сала, се пробудила во мртовечницата и ја запрепасти јавноста со нејзиното сведочење за доживувањата кои ги имала за време на клиничката смрт.

Таа тврди дека за време на привремената смрт го видела рајот, пеколот и чистилиштето.

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment