Тешка сообраќајка во Ченто пред последна 45-ка (ФОТО)

 Breaking News

Тешка сообраќајка во Ченто пред последна 45-ка (ФОТО)

Тешка сообраќајка во Ченто пред последна 45-ка (ФОТО)
October 04
22:48 2017

Вечерва се случи тешка сообраќајка во населба Ченто, Скопје пред последна 45 ка.

Фотогтафиите кои беа објавени во групата Ѕид на сообраќајниот срам говорат за силината на ударот помеѓу двете возила.

Во тек е увид од МВР, а повредените со амбулантно возило се пренесени на Болница.

Погледнете ги фотографиите:)

И СС од групата:

Related Articles