Сузана Манчиќ преживеа хорор на одмор годинава – едвај спаси жива глава

 Breaking News

Сузана Манчиќ преживеа хорор на одмор годинава – едвај спаси жива глава

Сузана Манчиќ преживеа хорор на одмор годинава – едвај спаси жива глава
August 22
11:08 2017

Сузана Манчиќ за српските медиуми откри дека едвај спасила жива глава кога со својот партнер била на летување во Грција.

– Беше страшно, пожар го зафати островот. Луѓе мои, едвај се спасивме. Гледате пламен во шумата, а потоа како голта се пред себе. Беше ужас, вели таа.

Некогашната лото девојка раскажува дека итно биле евакуирани сите и така едвај спасиле жива глава.

Related Articles