Страшна сообраќајка на Партизанска – такси целосно смачкано

 Breaking News

Страшна сообраќајка на Партизанска – такси целосно смачкано

Страшна сообраќајка на Партизанска – такси целосно смачкано
October 01
09:19 2017

Сообраќајна незгода се сличила ноќта помеѓу сабота и недела на булеварот Партизански одреди. Според имформациите незгодата настанала кај пекара Силбо, а во неа учествувало едно возило.

Се уште нема информации за повредени лица. Повеќе детали се очекуваат во текот на денот.

Related Articles