Српската пејачка која се самоуби била уценувана – што се случувало?

 Breaking News

Српската пејачка која се самоуби била уценувана – што се случувало?

Српската пејачка која се самоуби била уценувана – што се случувало?
November 22
14:26 2016

Глорија Сангаре од групата Флејм, се самоуби завчера во својот дом во Флорида, каде живееше последните неколку години. Пејачката која жареше и палеше во минатото, и во 2006 имаше обид за самоубитво, но беше спречена во намерата од полицијата и Брзата помош. Тие по краток разговор со неа, успејаа да ја симнат од прозорецот од кој сакаше да скокне.

Пред десет години таа се обидела да си го одземе животот бидејќи се појавиле нејзини фотографии на кои орално задоволува момче, па таа била уценувана со нив. Момчето со кое имала секс го снимил односот со телефон.

За жал, иако минатиот пат била спасена, овој пат нкој не успеал во таа намера. Девојката испила цела рака лекови, а полицијата се сомнева дека се решила на ваков чекор поради депресија и психички проблеми.

Таа на својот Фејсбук остави два мистериозни статуса пред самоубиството. едниот гласеше Проблеми, а другиот дека е во врска со момче.

Related Articles