Ракометарите на германски „Ратинген” ја прославија победата пеејќи „Излези момче”! (ВИДЕО)

 Breaking News

Ракометарите на германски „Ратинген” ја прославија победата пеејќи „Излези момче”! (ВИДЕО)

Ракометарите на германски „Ратинген” ја прославија победата пеејќи „Излези момче”! (ВИДЕО)
February 02
23:34 2018

Ракометарите на германскиот тим “Ратинген” ја прославија победата во првенството пеејќи ја “Излези момче”.

Ако се прашувате од каде ја научиле оваа песна, одговорот е едноставен.

Ацо Јоновски е главната ѕвезда на тимот.

Освен што ги учи соиграчите до последен здив да се борат на теренот, тој ги научил со стил да ја прослават победата.

Погледнете:

Related Articles