Провокативен настап на ТЛЗП – Елена Ристеска се соблече на сцената (Видео)

 Breaking News

Провокативен настап на ТЛЗП – Елена Ристеска се соблече на сцената (Видео)

Провокативен настап на ТЛЗП – Елена Ристеска се соблече на сцената (Видео)
December 18
11:58 2017

Вчера се одржа и големото финале на актерско-музчкоо шоу „Твоето лице звучи познато“, каде Стеван Анѓеловиќ ја освои победата.

На ревијалниот дел од шоуто настапи и нашата пејачка Елена Ристеска.

Елена имаше навистина провокативен настап, изведувајќи го нејзиниот моментален хит „Текила и лимон“.

Елена Ристеска и самата беше дел од втората сезона на „Твоето лице звучи познато“ пред неколку години.

Погледнете го нејзиниот интересен настап со кој ги воодушеви сите присутни:

Related Articles