Нов хит на Лозано, Македонките од спотот ќе ве освојат

 Breaking News

Нов хит на Лозано, Македонките од спотот ќе ве освојат

Нов хит на Лозано, Македонките од спотот ќе ве освојат
June 06
20:43 2016

Еден од најдобрите пејачи на македонската ццена, Влатко Лозаноски – Лозано, денеска го промовира својот видео запис за песната “Жена како ти“ која е веќе подолго време хит на радио станиците.

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment