Малата Стефанија напиша стихотворба за ракометарите (Фото)

 Breaking News

Малата Стефанија напиша стихотворба за ракометарите (Фото)

Малата Стефанија напиша стихотворба за ракометарите (Фото)
January 24
09:17 2018

Настапите на нашата ракометна селекција која секоја година е дел од големите натпреварување ги следат и старо и младо и машко и женско.

Нашите јунаци кои денеска и утре ќе се обидат да извадат максимум од овој шампионат, се инспирација за малата Стефанија која им посвети стихови со поддршка.

Related Articles