Ја покажа летната фигура: Вака „Грдата Бети“ изгледа во бикини (ФОТО+ВИДЕО)

 Breaking News

Ја покажа летната фигура: Вака „Грдата Бети“ изгледа во бикини (ФОТО+ВИДЕО)

Ја покажа летната фигура: Вака „Грдата Бети“ изгледа во бикини (ФОТО+ВИДЕО)
July 09
16:16 2016

Ѕвездата на серијата „Грдата Бети“ на Инстаграм објави видео по повод празникот Ден на независноста- 4 јули, во кое се гледа како таа се спушта од тобоган облечена во црвено бикини.

а

б2

Related Articles