Игор Џамбазов е здрав како дрен!

 Breaking News

Игор Џамбазов е здрав како дрен!

Игор Џамбазов е здрав како дрен!
June 24
10:42 2016

Откако синоќа голем дел од медиумите објавија дека нашиот познат актер и шоумен, ТВ водител, музичар, писател, режисер на музички спотови и текстописец Игор Џамбазов доживеал инфаркт и итно е пренесен во болница, преку социјалните мрежи се огласи се Весна Бејби Петрушевски.

игор2

Весна која со Џамбазов е долгогодишна блиска пријателка ваквите информации ги демантираше преку социјалната мрежа Фејсбук.

-Само едно ја плаши оваа нација , каква е оваа ситуација ? Добро бе дечки , салам ли сте вакви вести да објавувате? Имате ли памет? Игор има сестра, татко …. другари, пријатели…. Срам да ви е! Добар е Игор и да идете сите у три лепе ( извињавај за францускиов)!!!, пишува Петрушевска на Фејсбук.

игор2

Се огласи и неговиот близок пријател Кројачот од Панама

игор3

Krojac1

Related Articles