ЕКСЛУЗИВНО: Моментите кога искрените фанови влегоа во клинч со хулиганите кои и наштетија на Хрватска! (ВИДЕО)

 Breaking News

ЕКСЛУЗИВНО: Моментите кога искрените фанови влегоа во клинч со хулиганите кои и наштетија на Хрватска! (ВИДЕО)

June 18
14:19 2016

Еден дел од фановите на Хрватска го навлекоа гневот на цела нација поради прекинот кои го режираа на вчерашниот натпревар против Чешка, инцидент кој може и тоа како да им се одбие од глава на Хрватите кои се уште се под закана дека можат да бидат исфрлени од Европското првенство во Франција.

 

Related Articles