Детективот кој го бараше детето исчезнато 10 години пронајден мртов во стан

 Breaking News

Детективот кој го бараше детето исчезнато 10 години пронајден мртов во стан

Детективот кој го бараше детето исчезнато 10 години пронајден мртов во стан
January 15
00:25 2018

Приватниот детектив кого родителите на малата Меделин која е исчезната со години го ангажираа за да открие што се случило, е пронајден мртов.

Кевин Гхелиген е пронајден мртов во куќа на југоистокот на Англија.

Родителите на Меделин со него потпишаа договор вреден пола милион фунти, а тој е еден од првите детективи кои се нафатија со случајот.

Брзата помош добила дојава дека му е лошо, а кога стигнале во станот веќе бил мртов.

Related Articles