Регион

Дојди да имаме еротска масажа за време на Европското првенство 2016 (оглас)

    Дојди да имаме еротска масажа за време на Европското првенство 2016 (оглас)

Девојка од Нови Сад на специјализирана страница преку оглас нуди сексуални услуги (еротска масажа) со гледање на фудбалски натпревари на Европското првенство во фудбал кое се одржува во Франција, пренесува

Read Full Article

„Не можам да поверувам колку си бедна“: Карлеуша плукаше по Северина, интернет полуде!

    „Не можам да поверувам колку си бедна“: Карлеуша плукаше по Северина, интернет полуде!

Откако Северина најавила дека ќе сними дует со МЦ Сајси, реагираше Јелена Карлеуша која тврди дека Северина од нејзе ја украла заедничката нумера со Сајси, а потоа преку својот Твитер

Read Full Article

ЕКСЛУЗИВНО: Моментите кога искрените фанови влегоа во клинч со хулиганите кои и наштетија на Хрватска! (ВИДЕО)

    ЕКСЛУЗИВНО: Моментите кога искрените фанови влегоа во клинч со хулиганите кои и наштетија на Хрватска! (ВИДЕО)

Еден дел од фановите на Хрватска го навлекоа гневот на цела нација поради прекинот кои го режираа на вчерашниот натпревар против Чешка, инцидент кој може и тоа како да им

Read Full Article

Англиски дипломат вози Фиќо (Фото)

    Англиски дипломат вози Фиќо (Фото)

Џереми Лонг (37) е втор советник во Амбасадата на Велика Британија во Белград, а каде и да се појави привлекува внимание со својот олдтајмер. „Во Италија видов „Фиат 600“. Потоа

Read Full Article

Хорор во Куќа: Легло од 300 змии во детски кревети

  Хорор во Куќа: Легло од 300 змии во детски кревети

Семејството Шимуновиќ од Србија е иселено од домот, затоа што во нивната куча биле најдени поскоци и смокови. Милан Шимуновиќ

Read Full Article

НОВО