Posts From Маја Кузманова

ОТКРИТИЕ НА ВЕКОТ: Пронајден воз преполн со нацистичко богатство ! Ќе ви се заврти во глава од вредноста на златото

    ОТКРИТИЕ НА ВЕКОТ: Пронајден воз преполн со нацистичко богатство ! Ќе ви се заврти во глава од вредноста на златото

Пољак и Германцец тврдат дека пронашле воз полн со нацистичко богатство – злато и драгоцени камења, вредни уметнички дела, кои наводно биле сокриени за време на Втора светска војна кога

Read Full Article

Милионер маскиран во бездомник им одржа вистинска лекција: Сакаше да јаде во луксузен ресторан, но беше одбиен само поради неговата облека (Видео)

    Милионер маскиран во бездомник им одржа вистинска лекција: Сакаше да јаде во луксузен ресторан, но беше одбиен само поради неговата облека (Видео)

Коби Персин од Њујорк, кој стана ѕвезда благодарение на неговите Јутјуб видеа, одлучил да направи експеримент за да открие како ќе се однесуваат луѓето кон него доколку се маскира во

Read Full Article

ОВА Е ЗА 5+: Писмената задача на малиот Теодор ќе ве остави без збор !

    ОВА Е ЗА 5+: Писмената задача на малиот Теодор ќе ве остави без збор !

Писмената задача на деветгодишниот Теодор од Белград, посветена за неговиот татко Милан, ги разнежни сите корисници на социјалните мрежи. Тој не потсети на важноста на семејството и вредноста на односот

Read Full Article

СЕУШТЕ ПРЕТСТАВУВААТ ЗАКАНА: Балканот лежи на мрежа од вулкани – еве како изгледала последната ерупција во 1969 година

    СЕУШТЕ ПРЕТСТАВУВААТ ЗАКАНА: Балканот лежи на мрежа од вулкани – еве како изгледала последната ерупција во 1969 година

Балканот, а особено Србија лежат на мрежа неактивни вулкани, за кои се смета дека нема да се пробудат во наредните 100.000 година. Но, не треба да се заборави дека никогаш

Read Full Article

БИБЛИСКА КАТАСТРОФА: Град со големина на тениско топче ги убиваше животните и ги уништуваше посевите (Видео)

  БИБЛИСКА КАТАСТРОФА: Град со големина на тениско топче ги убиваше животните и ги уништуваше посевите (Видео)

Незапамтена природна непогода ја зафати Сирија, паѓаше град со големина на тениско топче. Автомобилите се целосно уништени, од посевите не

Read Full Article

БРУТАЛНО: Еве како црногорската полиција ги решава проблемите во Подгорица (Видео)

  БРУТАЛНО: Еве како црногорската полиција ги решава проблемите во Подгорица (Видео)

Од полицијата сеуште се истражува кој од нивните колеги во саботата вечер претепал три момчиња во центарот на Подгорица. На

Read Full Article

Тие ја сокриваат страшната вистина за една од најголемите трагедии во историјата ?!

  Тие ја сокриваат страшната вистина за една од најголемите трагедии во историјата ?!

Нови докази за потонувањето на бродот Титаник од 1912 година, покажуваат дека на истрагата можеби влијание имале масоните. Тајната архива

Read Full Article

Како да добиете “биткоин” за еден долар ?!

  Како да добиете “биткоин” за еден долар ?!

Ако фантазирате за можноста да се вратите во минатото и да купите “биткоин” за само неколку долари, сега имате можност

Read Full Article

“Мојата мајка сега нема пари, но ве молам не ја купувајте оваа панда”: Пораката на ова дете го расплака светот

  “Мојата мајка сега нема пари, но ве молам не ја купувајте оваа панда”: Пораката на ова дете го расплака светот

“Мојата мајка нема доволоно пари, па ќе ми го купи “Панди” дури другата недела, на 15 јуни. Ве молам не

Read Full Article

Германски овчар залутал во кафезот на волкот: Погледнете што му се случи (ВИДЕО)

  Германски овчар залутал во кафезот на волкот: Погледнете што му се случи (ВИДЕО)

Кој уште се плаши од големиот, опасен волк? Волците можеби се едни од најопасните животни на светот, но и тие

Read Full Article
1 2 3 28