Јанушев објави видео за поранешниот министер за земјоделие Николовски

 Breaking News

Јанушев објави видео за поранешниот министер за земјоделие Николовски

Јанушев објави видео за поранешниот министер за земјоделие Николовски
March 13
20:16 2020

Игор Јанушев, носител на листата од ВМРО-ДПМНЕ во третата ИЕ, вчера имаа телевизиски дуел во емисијата Топ Тема со поранешниот министер за земјоделие Љупчо Николовски. Телевизискиот дуел заврши, но не и на социјалните мрежи, денеска Јанушев објави видео каде на својата фејсбук страница каде го спомнува Љупчо Николовски, вели дека како на грамофонска плоча, повторува дека ќе направат реизбор на судии. Погледнете го во продолжение:

Related Articles