ФОТО: Шилегов и Заев уживаат заедно, без никакви обврски, онака, незадолжително

 Breaking News

ФОТО: Шилегов и Заев уживаат заедно, без никакви обврски, онака, незадолжително

ФОТО: Шилегов и Заев уживаат заедно, без никакви обврски, онака, незадолжително
September 15
17:13 2022

Cо фотка на социјалните мрежи се јави поранешниот градоначалник на Град Скопје, Петре Шилегов. На фотографијата на која е заедно со поранешниот лидер Заев насмеани порачува: Без никакви обврски, онака, незадолжително … – Напиша Шилегов на фб:

Related Articles