ФОТО: Српската водителка досега криеше дека е бpeмена, чека бeбе од човекот за кој се омажи 3 пати

 Breaking News

ФОТО: Српската водителка досега криеше дека е бpeмена, чека бeбе од човекот за кој се омажи 3 пати

ФОТО: Српската водителка досега криеше дека е бpeмена, чека бeбе од човекот за кој се омажи 3 пати
July 28
22:26 2019

Српската водителка Марија Лазиќ Живковиќ сподели убава вест со фановите на Инстаграм, а тоа е дека чека бебе. На сите им е веќе познато дека водителката се омажи 3 пати за Вук Живковиќ, со кој беше во врска 10 години. „5 месеци трудна“, напиша Марија Лазиќ во опис на фотографијата на која е во костим за капење.

Related Articles