ФОТО: Од Илиевски сопругата објави прва фотографија од ќеркичката, Дениција ве поздравува

 Breaking News

ФОТО: Од Илиевски сопругата објави прва фотографија од ќеркичката, Дениција ве поздравува

ФОТО: Од Илиевски сопругата објави прва фотографија од ќеркичката, Дениција ве поздравува
July 26
12:56 2020

Анастасија Деа Богданоска, Македонската водителка и новинарка и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски – Бетмен велит станаа родители на нивното прво дете – ќерката Дениција. Водителката веднаш по раѓањето на Дениција на својот Фесјбук сподели фотографија од ќеркичката и им се заблагодари на сите за честитките. – Од срце фала ви за убавите зборови и желби! Дениција ве поздравува откако убаво се најаде и наспа. Бескрајно сме ѝ благодарни што мене и Богдан не направи родители, напиша таа на својот профил, каде објави и фотографија:

Related Articles