Филипче: Се движам накај Тетово, апелирам за смиреност додека ги чекаме деталите

 Breaking News

Филипче: Се движам накај Тетово, апелирам за смиреност додека ги чекаме деталите

Филипче: Се движам накај Тетово, апелирам за смиреност додека ги чекаме деталите
September 08
21:31 2021

Во моментов се движам накај Тетово каде, за жал, има пожар во Ковидцентарот. Во најскоро време по увид на состојбата ќе споделиме официјални информации што точно се случува. Апелирам за смиреност додека ги чекаме деталите за неc pеќата. – Напиша на својот Твитер профил, министерот за Здравство:

Related Articles