Филипче вечерва објави моќен видео спот: Насмевката на децата е бесценета

 Breaking News

Филипче вечерва објави моќен видео спот: Насмевката на децата е бесценета

Филипче вечерва објави моќен видео спот: Насмевката на децата е бесценета
December 27
21:10 2020

Насмевката на децата е бесценета. Нивното здравје е наша најголема радост. На дечињата кои се лекуваат на Детската клиника и нивните родители им посакував среќна Нова година, што поскоро да оздрават и да се вратат дома кај своите семејства. – Напиша на својата страница Филипче, погледнете го видео спотот во продолжение:

Related Articles