Утрово се огласи Љупчо: Денот недела ќе е неработен ден за секого

 Breaking News

Утрово се огласи Љупчо: Денот недела ќе е неработен ден за секого

Утрово се огласи Љупчо: Денот недела ќе е неработен ден за секого
June 28
07:23 2020

Денот недела треба да е ден за семејството, ден за нашити најмили. Затоа денот недела ќе е неработен ден за секого, напиша на својата фејсбук страница Љупчо Николовски, каде објави и видео запис, во продолжение погледнете го:

Related Articles