Утрово се огласи Апасиев за на Мила шалчето, еве што кажа

 Breaking News

Утрово се огласи Апасиев за на Мила шалчето, еве што кажа

Утрово се огласи Апасиев за на Мила шалчето, еве што кажа
January 17
09:00 2021

Утрово преку својот фејсбук профил се огласи пратеникот Димитар Апасиев, кој што напиша статус поврзан со неговите родители и шалот на Мила. Тој напиша: Татко ми зема 200 € пензија, а мајка ми 100 € стечај. Таман, колку на Мила Царовска ШАЛЧЕТО. #ОдвратенЕлитизам

Related Articles