Се огласи пратеникот Крмов: Донесена е полиција од цела држава – Готови се

 Breaking News

Се огласи пратеникот Крмов: Донесена е полиција од цела држава – Готови се

Се огласи пратеникот Крмов: Донесена е полиција од цела држава – Готови се
July 05
17:02 2022

Предмалку, се огласи пратеникот од редовите на Левица, Борислав Крмов, каде што преку својот фејсбук профил напиша: Власта планира со уфрлени пpo вокатори да исценира ин идент и да те па и ап си! Донесена е полиција од цела држава! Затоа, само внимателно без фан омки и на дистанца да не им влеземе во за мката. Власт што уди pa на својот народ не е власт. Готови се! #СекојДенВоСедум

Related Articles