Се огласи пратеникот Апасиев за министерката Мила Царовска: Таква и е ѕвездата

 Breaking News

Се огласи пратеникот Апасиев за министерката Мила Царовска: Таква и е ѕвездата

Се огласи пратеникот Апасиев за министерката Мила Царовска: Таква и е ѕвездата
September 18
19:44 2020

Дојде Мила ЦАРОВСКА и одма каснат платите у високо образование!? Не е она крива. Таква и е ѕвездата. #ГоспожаМинистерка – Напиша пратеникот на Левица, Димитар Апасиев, на својот фејсбук статус:

Related Articles