Се огласи Влатко Ѓорчев: Џабе брусевте, Пиреј е… ќе потера… Македонија

 Breaking News

Се огласи Влатко Ѓорчев: Џабе брусевте, Пиреј е… ќе потера… Македонија

Се огласи Влатко Ѓорчев: Џабе брусевте, Пиреј е… ќе потера… Македонија
June 18
21:16 2022

Џабе брусевте. Пиреј е… Ќе потера…. Македонија. – Напиша Влатко Ѓорчев на својата фесјбук страница, каде објави и фотографија од вечерашниот протест пред Владата кој го одржа Опозицијата:

Related Articles